سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: http://jiwjian.com.

اپلیکیشن و سایت ژیو زیر مجموعه فعالیت های شرکت رامان سپنتا سلامت می باشد که در حیطه مدیریت پسماند فعالیت خواهد کرد به این صورت که کاربران و خانوارها با استفاده از اپلیکیشن و سایت ژیو هم در خصوص کلیه مراحل مدیریت پسماند و طرح های مختلف تفکیک از مبدا و بازیافت و بازچرخش پسماند های تولیدی آموزش داده می شوند سپس با استفاده از سایت و اپلیکیشن درخواست جمع آوری پسماند تولیدی و تفکیک شده خودر ا ثبت کرده و در ازای آن از خدمات مختلف سایت و اپلیکیشن همچون درخواست و خرید انواع گل های طبیعی، شارژ و.... بهرمند خواهند شد.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

کاربران با نصب ژیو اطلاعات هویتی شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره ملی و ادرس محل زندگی خود را ثبت کرده و کلیه موارد به صورت کد های رمز نگاری شده ثبت شده و هرگونه اطلاعات کاربران به صورت کامل مخفی و خصوص باقی خواهد ماند و جهت افزایش هرچه بیشتر امنیت اطلاعات کلیه موارد و اطلاعات به صورت رمز نگاری های سطح قوی ثبت می گردد.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری شده و در اختیار مدیریت کل سایت قرار می گیرد جهت پییری ایده و پیشنهادات ارایه شده در صفحه کاربر و مدیریت کل قرار می گیرد و دسترس عموم قرار نخواهد گرفت.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید " به یاد داشته باشید من Me"، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما

جهت جمع آوری پسماند های تولیدی خانوارها اطلاعات تماس و مکان جغرافیای شما برای رانندگانی که از سوی مدیران سایت و اپلیکیشن معرفی شده است قابل مشاهده و رویت می باشد جهت تسریع در امر جمعآوری پسماندها ی خانوارها و گرنه کلیه اطلاعات کاملا محرمانه و رمز نگاری شده محفوظ خواهد ماند.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

تمامی اطلاعات به صورت رمز نگاری شده ثبت می شود.