همکاری با ژیو

سایت ژیو به تازگی راه اندازی شده است و در خصوص کارهای متفرقه فروشگاهی سایت و همچنین تامین نیرو نیازمند همکاری در بخش های مختلف است کافیست که با همکاران سایت تماس گرفته و شرایط کاری مورد نیاز خود را بررسی کنید.

در خصوص همکاری در قیمت های مختلف در ادامه به صورت مختصر توضیحاتی ارائه خواهد شد.

یکی از قسمت هایی که در سایت و اپلیکیشن می توانید همکار ما شوید، قسمت فروشگاهی می باشد که شما عزیزانی که مغازه دار هستید و یا کسب و کار خود را دارید و می خواهید جهت گسترش کسب و کارتان در انترنت نیز فعالیت داشته باشید، خبر خوب این است که ژیو خواهان همکاری با شما عزیزان می باشد به این صورت که ما کسب و کارتان را در سطح سایت و اپلیکیشن خود قرار میدهیم و کلیه پشتیبانی های مورد نیاز همچون بارگذاری محصولات، بازاریابی، پیگیری سفارشات برعهده ما خواهد بود و شما کافیست با بست قرار داد به عنوان تامین کننده محصولات با ما همکاری داشته باشید. جهت دانستن توضیحات تکمیلی لطفا با ما تماس بگیرید.

از دیگر بخش های که شما عزیزان می توانید در ژیو همکار ما باشید بخش مربوط به مدیریت پسماند است. با توجه به اهمیت مدیریت پسماند در سطح کشور و عدم اگاهی در امر تفکیک و فرهنگ سازی می توان در این زمینه قدمهای بزرگی برداشت ما خواهان هر گونه ایده و یا همکاری در این زمینه هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و یا همکاری لطفا به واحد های پشتیبانی تماس بگیرید.